אודות המשרד

משרד רוטשילד - עורכי דין ונוטריון, מתמחה בתחומים, של, נזיקין וביטוח, תאונות דרכים, דיני עבודה, מקרקעין, משפחה, תוך ליווי אישי ומסור, בכל שלבי, הטיפול, שירותים, נוטריוניים,

 

משרד רוטשילד - עורכי דין ונוטריון נותן לציבור הרחב שירותים משפטיים במגוון תחומים: נזיקין וביטוח, תאונות דרכים, דיני עבודה, מקרקעין, משפחה.  

 

בנוסף, הנוטריון רז רוטשילד מבצע שירותים נוטריונים אשר כוללים, בין היתר, אימות חתימה על מסמך, אישור נכונות שמסמך פלוני הוא העתק נכון מהמקור, אישור נכונות תרגום של מסמך, אימות הסכם ממון שנכרת לפני נישואין, אישור עשיית צוואה כרשות. 

 

אנו, במשרד רוטשילד - עורכי דין ונוטריון, בעלי ניסיון רב וידע מקצועי מעמיק, מקפידים על יחס אישי לכל אחד ואחת כבר מהרגע הראשון, וכך לאורך כל שלבי הטיפול עד לסיומו.

יש ברשותנו את המידע המשפטי העדכני והזמין (חקיקה, תקנות, פסיקת בתי המשפט, וספרות משפטית) אשר דרוש למתן השירותים שלנו.

חשוב לציין כי אנו דואגים לעדכן ביוזמתנו כל לקוח/ה שלנו, בין בכתב ובין בעל פה, בכל שלבי הטיפול בעניינו/ה.

נדגיש כי אנו זמינים תמיד ובכל עת לכל שאלה או הבהרה שמתעוררת. כל זאת, מתוך כוונה לאפשר לכל אחד ואחת ממקבלי השירות שלנו להיות מעודכנים בכל רגע נתון.    

לעיתים אירוע אחד של פגיעה בתאונה, מקים לנפגע זכות לפעול במספר מישורים למימוש של זכויותיו הכספיות.

זאת, לשם הדוגמא כאשר מדובר בתאונת דרכים, שהיא גם תאונת עבודה, ובו זמנית תאונה לפי פוליסה של תאונות אישיות. אנו מרכזים את כל הטיפול המשפטי תחת קורת גג אחת, ומנהלים עבור הנפגע/ת את ההליכים המשפטיים כלפי כל הגורמים הללו שאחראים לתשלום פיצויים לנפגע/ת.